Trendyol Go Kurye Maaşları ve Başvurusu 2022

Trendyol Go Kurye Maaşları ve Başvurusu

Trendyol Go kurye maaşları ve başvurusu son dönemde en çok arananlar listesini zorlamaktadır. Trendyol şirketi artık market ve restoranlarda da evlere hizmet veriyor. Koronavirüs pandemisi ile birlikte online market ve restoran alışverişi tercih edildiğinden motorlu kuryeler bu iş için popüler hale geldi. Siparişler her geçen gün artarken arabalı kurye alışverişleri de tüm hızıyla devam ediyor. Trendyol Go Motor Kurye 2022 maaşlarını, başvuru koşullarını ve tüm soruların cevaplarını sizler için topladık.

Trendyol Go Kurye Maaşları ve Başvurusu
Trendyol Go Kurye Maaşları ve Başvurusu

Trendyol Go Kurye alımlarını yapan firmanın belirli zaman aralıklarında iş paketleri bulunmaktadır. E-posta başvurunuz onaylandıktan sonra, bu haftalık çalışma paketlerinden birini seçerseniz, saatlik ücretiniz çalışılan bu saatlere göre olacaktır. Saatte ortalama 25 TL – 35 TL arası kazanç elde edebilir ve kesin tutarı Trendyol Go kurye görüşmesinde öğrenebilirsiniz. Haftalık en yüksek 70 saatlik çalışma paketleri ile Trendyol Go kurye hizmeti ile 10.000 TL civarında kazanç elde etmek mümkün.

Trendyol Go kurye maaşları ve başvurusu hakkında detaylı bilgiyi yazımızda bulacaksınız.

 

Trendyol Go Kuryesi Nasıl Olunur?

Trendyol Go İş Ortakları, sistemde aktif iken kullandıkları gelişmiş uygulama ile kabul ettikleri ve işletmeyi tercih ettikleri Trendyol Go sözleşmeli market, restoran ve mağazalardan trafik ve güvenlik kurallarına uygun olarak ilgili noktadan sipariş alır ve teslim eder. Trendyol Go ticaret şirketinin belirli bir süre için vardiyalı çalışma veya işletme gibi herhangi bir yükümlülüğü yoktur. Trendyol Go Business
üyeleri, uygulama üzerinden işlem yapacakları gün ve saatleri seçerek, istedikleri gün ve saatlerde işlem yapabilirler. Trendyol Go üyeleri, belirli bir süreye kadar seçtikleri çalışma saatlerini değiştirebilir veya iptal edebilirler. Gerçekten kendi patronunuz olmak için yapmanız gereken sadece trendyolgo.com adresinden formu doldurmanızdır.

Trendyol Go kurye maaşları ve başvurusu hakkında işte detaylar; Site üzerinden formu doldurduktan sonra yetkililer sizinle yüz yüze görüşmek için geri bildirimde bulunacaklardır. Tabi iş başvurusunda bulunmak için bazı şartları taşıyor olmanız gerekir. Bu şartlar;

 • İlk koşul olarak ekspres kurye, toplu kurye, trendy sipariş dağıtıcısı arasından seçim yapmanız gerekmektedir.
 • Motosiklet, hafif ticari araç veya kamyonet satın alınması gerekmektedir.
 • Erkek adayın askerliğini tamamlamış olması,
 • Sabıka kaydının temiz olması,
 • Kullanılacak olan aracın 5 yaşından büyük olmaması önem arz etmektedir.

 

Trendyol Araçlı Kurye Nedir?

Trendyol Go kurye maaşları ve başvurusu hakkında detayları vermeden önce Trendyol araçlı kuryenin ne olduğundan bahsedelim.

Hizmet ve ulaşımın giderek hızlandığı bir çağda yaşıyoruz. İhtiyaçlarımızın çoğunu web siteleri aracılığıyla karşılıyoruz. Yiyecekten temizliğe, giyimden elektroniğe aklınıza gelebilecek her şey.

Ürünlere erişim her geçen gün kolaylaşıyor. Ne zaman ve nerede olduğun artık önemli değil. Otobüste mi yoksa spor yaparken mi istediğimiz zaman sorabileceğimiz bir noktaya geldik.

Teknolojinin bu kadar ilerlediği bir dönemde hız da bir o kadar önemli. Siparişlerimizi en hızlı ulaştıran tüm puanları bizden alıyor. Bu nedenle, e-ticaret markaları sürekli yenilik yapmaktadır.

Çağımız hız çağıdır.Bu yüzden çağı takip edemeyenler maalesef kaybeder.

Trendyol, Türkiye’nin en ünlü e-ticaret markasıdır. İstanbul’da kurulan şirket kısa sürede büyük başarılara imza attı. Alışveriş sitesi olarak da fırsat sunan Trendyol, zamanla büyümüştür. Gıda ve market alanlarında da hizmet vermektedir.E-ticaret ekip işidir. Üretimden satışa kadar birçok çalışan terfi ettirilir.

Trendyol Araç Kuryesi son zamanlarda adından çok söz ettiriyor. Kendi işini yapmak isteyenlere olanak sağlar. Bu sayede kazançlarınız hakkında kişisel olarak bilgilendirilebilirsiniz.

Okuyunuz: Yazılımcı Nasıl Olunur?

 

Trendyol Go Kurye Başvurusu

Trendyol Go uygulaması gereksinimleri nelerdir? Trendyol Go’ya kurye olmak için nasıl başvurabilirim? Trendyol Go nedir? Aylık maaşınız ve geliriniz nedir? Trendyol Go’yu merak edenleri aradık.Corona virüsü sonrası online market alışverişi uygulamalarına olan yoğun talep ile Getir ve Banabi ile rekabet etmek isteyen Trendyol, yeni uygulamasıyla online market sektörüne giriyor. Trendyol Go şu anda sadece İstanbul’un belirli bölgelerine hizmet veriyor ve Getir ve Banabi’ye ciddi bir rakip olacak. Daha önce online market alışverişi sektöründe büyük bir pazar payına sahip olan Getir, Banabi lansmanı ile müşterilerine daha fazla kampanya ve farklı yenilik sunmaya çalıştı. Trendyol gibi saygın bir markanın bu alana girmesi elbette kullanıcılara daha çok fayda sağlayacaktır.

Peki, trendyol go kurye başvurusu nasıl yapılmaktadır?

Trendyol Go kurye maaşları ve başvurusu için öncelikle yukarıda saydığımız şartları taşımanız gerekmektedir. Şartları taşıyan kurye adayları trendyolgo.com adresinden gerekli formu doldurmak zorundadır. Formu doldurduktan sonra yetkililer başvurunuzu inceleyecek ve sizlere görüşme adına dönüş sağlayacaklardır.

Yukarıda da bahsettiğimiz gibi ilk yapmanız gereken Trendyol Go sayfasından başvuru yapmak. Başvurunuz incelendikten sonra geri bildirim olumlu ise eğitim planı belirlenecektir. Bu eğitimde uygulama üzerinden sipariş nasıl alınır, sipariş takibi, kar modelleri, gelir artırma yolları, iletişim ve sahada çalışma yöntemlerini detaylı olarak öğreneceksiniz.

Eğitim sonrasında aracınız özel ekipmanlarla donatılacak ve market alışverişleriniz sorunsuz ve taze bir şekilde müşterilere ulaştırılacaktır.

 

Trendyol Go Kurye Maaşları

Trendyol Go kurye maaşları ve başvurusu son dönemde oldukça ilgi gören bir araştırma unsuru olmuştur. Özellikle pandemi sürecinde yeni iş arama durumunda olan kişilerce ciddi bir şekilde ilgi görmektedir.

Trendyol kurye maaşları 2022 yılında ortalama 5.000 TL ile 10.000 TL arasında değişmektedir. Trendyol kuryeleri, teslim ettikleri paket sayısına göre saatlik ve ücretlendirme yapmaktadır. Trendyol kuryeleri için belirli bir çalışma saati veya günü yoktur. Çalışılan saatler için ödeme alacaksınız. Çalışma saatleri arttıkça Trendyol kuryelerinin maaşları da artıyor. Trendyol araç kuryeleri kendi araçlarını kullanarak kuryelik yapabilirler.

 Trendyol araç kuryelerinin aylık kazançları 7.000 ile 12.000 arasında değişmektedir. Ayrıca, bazı saatler karlı saatler olarak kabul edilir ve daha fazla kazanır. Karlı zamanlarda çalışan kuryeler, paket başına ek 1,5 TL alıyor. Trendyol’un karlı çalışma saatleri 18:00 – 20:30 arasıdır.

Trendyol’da 2022’de kurye maaşları çalışılan saat sayısına ve teslim edilen paket sayısına göre değişiyor. Trendyol kuryeleri kendi motosikleti ile araba kuryesi veya kendi aracı ile araç kuryesi olabilir. Trendyol kuryeleri, daha fazla saat çalışarak ve daha karlı saatler çalışarak daha fazla ücret kazanabilirler.

Trendyol kuryeleri günde ortalama 200 paket taşıyarak günde 183 TL kazanabiliyor. Aylık gelirleri yükledikleri paket sayısına ve çalıştıkları saatlere göre değişmektedir.

Trendyol Go araç kuryelerinin çalışma saatleri her çalışan için farklıdır. Trendyol Go araç kuryesi olmak esnek bir çalışma işidir. Trendyol Go araç kuryeleri, çalıştıkları gün ve saate bağlı olarak daha fazla çalışarak daha fazla kazanabilirler.

Trendyol Go araç kuryelerinin belirli tatil günleri, başlangıç ​​ve bitiş saatleri yoktur. İstedikleri saat ve günlerde çalışabilirler.Ayrıca aldıkları ücret, taşıdıkları paket sayısına göre hesaplanmaktadır. Trendyol Go araç kuryelerinin taşıdıkları paket sayısına göre aldıkları ücretler şu şekilde sıralanabilir:
 

 • Trendyol Go araç kuryeleri 40 pakete kadar paket başına 200 TL kazanıyor. 40 paketten sonra taşınan paket sayısına göre 124 TL kazanıyorlar.
 • Günde 70 paket taşıyan kişi ayda 5.000 424 TL kazanıyor.
 • Günde 125 paket taşıyan kişi ayda 10.000 826 TL kazanıyor.
 • Günde 150 paket taşıyan kişi ayda 13.000 030 TL kazanıyor.
 • Günde 175 paket taşıyan kişi ayda 15.000 TL kazanıyor.
 • Günde 200 paket taşıyan bir kişi ayda 17.000 412 TL kazanıyor.

 

Trendyol Kurye Yorumları

Trendyol Go kurye maaşları ve başvurusu internette en çok arananlar arasında yerini almıştır. ÖzellikleTrendyol kurye yorumları kullanıcılar tarafından sıklıkla araştırılmaktadır.

 Trendyol Go, Trendyol alışveriş sitesinin kurye ve ticari araçlarla taşıma hizmeti koludur. Banabi ve Getir benzeri bir sistem üzerinde çalışmakta ve siparişleri müşterilere en hızlı şekilde ulaştırmayı hedeflemektedir. Trendyol Go, çalışanlarınıza hem kendi araçlarıyla hem de şirket araçlarıyla çalışma, market ve restoran siparişlerini dakikalar içinde adreslere ulaştırma imkanı sunar. Trendyol Go mesajlaşma yorumları üzerinden incelemesi yapanlar, çalışma koşulları hakkında daha net bilgi alacaklardır.

Trendyol Go mesajlaşma yorumları internette en çok araştırılan konular arasında yer alıyor. Dağıtım sektöründe görev yapan Trendyol kuryeleri gün içerisinde kargolarını başarılı bir şekilde adreslere ulaştırmaktadır. Çalışanların performans ve tercihlerine göre liyakat vaat eden bir sistem olduğu için öncelikli tercihler arasında yer almaktadır. Trendyol Go’da çalışma koşulları hakkında bilgi almak isteyenler, başvurularını firmaya ileterek Trendyol’da çalışma yolunda ilk resmi adımı atabilirler.

Trendyol kurye yorumları incelendiğinde genellikle olumlu yorumlara rastlanmaktadır. Kuryelerin çalışma koşullarının zorluğuna rağmen kazancın yeterli görülmesinden dolayı olumlu görüşler çok fazladır.

Okuyunuz: En Yeni İş Fikirleri

 

Trendyol Araçlı Kurye maaşları

Trendyol Go kurye maaşları ve başvurusu hakkında verdiğimiz detayların yanı sıra en çok merak edilen konu ise Trendyol araçlı kurye maaşlarının ne durumda olduğudur.

Trendyol Go mesajlaşma uygulaması çevrimiçi olarak oluşturulmuştur. Trendyol Go resmi sitesinde başvuru formunu dolduranlar, formu adminlere göndererek başvurunun ön adımlarını tamamlayabilirler. Başvurular online olarak yapıldığından Trendyol Go kurye incelemeleri için internetten arama yapanlar, direkt olarak kurye şirketinin resmi sayfasına giderek başvurularını dakikalar içinde doldurabiliyorlar.

Başvuru yöneticiler tarafından değerlendirilir. Trendyol Go mesajlaşma servisi birçok farklı seçenek sunar. Dileyen şirket araçlarıyla dağıtım alanına gidebilirken, dileyenler kendi otomobilleri veya ticari araçlarıyla dağıtım hizmetine katılabilirler. Başvuru aşamasında hangi ilde çalışmak istediğini belirtenler ihtiyaç oldukça Trendyol Go kuryeleri arasında yerini alabilmektedir.

Trendyol Go Kurye olarak çalışmak isteyenlerin sahip olması gereken bazı belgeler var. SRC 4 sertifikasına ek olarak lisans ve psikoteknik sertifika sahibi kişiler başvuru için uygun kriterlere sahiptir.Trendyol kuryeleri aylık kazançlarını kendileri belirler. Özel çalışma sistemine sahip kuryeler yoğun ve planlı bir çalışma sistemi ile aylık 9.000 TL ile 10.000 TL arasında kazanç elde edebilirler. Trendyol kurye incelemeleri, kuryelerin daha hızlı, daha güvenilir teslimat yaptığı ve daha çok kazandığına dair yorumlarla dolu.

Trendyol Go Messenger için belirli bir süre sınırı yoktur. Kuryeler günde istedikleri kadar saat çalışabilirler. Esnek çalışma saatleri ile büyük avantaj sunan Trendyol Go, tamamen kuryelerin tercihine kalmış durumda. Haftada 70 saat, ortalama 9 saat çalışan kuryeler 9000 TL kazanabilir.

Trendyol Go kurye maaşları ve başvurusu ile ilgilenenlerin bilmesi gereken şunlardır; Trendyol Go kurye işletim sisteminde kuryeler ilk 40 gönderi için 4 TL + KDV kazanıyor. Sevkiyat ücreti 3,5 TL + KDV olup, günlük 70 yükten az teslimat yapılırsa bu teslimatlar 70’e tamamlanacaktır. Ortalama olarak günde teslim edilecek yük sayısı 120 olarak tanımlanmaktadır. Bu teslimat süresi kuryenin hızına ve bölge bilgisine göre uzayacak veya kısalacaktır. Günde ortalama 100 yük teslim eden kurye, günde ortalama 400TL’ye sahip olabilir. Teslimatlar hesaplandıktan sonra yakıt, yemek gibi giderler karşılandığında geriye yaklaşık 300 TL kar kalıyor. Pazar günleri normal şartlarda çalışmayan kuryelerin maaşı, yük paylaşım limiti aşıldığı takdirde 26 gün için 5.000 TL’dir.000 TL’ye eşittir. Trendyol Go yorumları ve çalışma koşulları üzerine yapılan araştırma sonucunda kuryelerin son dönemlerin en kazançlı işlerinden biri olduğunu da gösteriyor.

 

Trendyol Kuryesi Olmak İsteyenlere Öneriler

Trendyol Go kurye maaşları ve başvurusu hakkında detayları verdik. Peki, Trendyol kuryesi olmak isteyenlere öneriler nelerdir?

Kendi işinizi kurabilme rahatlığına kavuşturan bu sistemde çalışma süresine göre kazanç sağlanabilmektedir. Dolayısıyla kendi aracınızın sahibi olmak kazanç bakımından son derece önemlidir.

Başvuru Adresi: https://trendyolgo.com/

 

Trendyol Araçlı Kurye Olmanın Maliyeti Nedir?

Trendyol araç kuryesi olmak birçok yönden faydalıdır. Size sunduğu aylık gelir ile çok para kazanabilirsiniz. Ödemenizin boyutuyla orantılı olarak kazandıkça kontrol sizde olur.

Trendyol araç kuryesi olmadan önce gelir-gider tablosu yapmanızda fayda var.Yiyecek, yakıt gibi giderler size ait olduğu için gelir ve giderlerinizin de makul oranlarda olması gerekir.

Hafif ticari bir aracınız varsa şanslısınız. Ancak eğer yoksa araç kiralama gibi çözümleri düşünebilir ve sipariş teslim aşamasına vakit kaybetmeden başlayabilirsiniz.

Ama aracınız yoksa araç almak için çok para harcamanız gerekiyor.

Ayrıca SRK sertifikası ve Psikoteknik sertifikalar için biraz para harcamanız gerekiyor. SRC sertifikası için talep edilen ortalama tutar 1000 TL, Psikoteknik Sertifika için ise 200 TL’dir. Henüz bu belgelere sahip değilseniz Trendyol araç kuryesi olamazsınız.

 

Trendyol Go Hangi Şehirlerde Var?

Trendyol Go kurye maaşları ve başvurusu son derece önem taşırken Trendyol Go hizmetlerinin hangi şehirlerde bulunduğunu da bilmek son derece önemlidir. Trendyol Ekspres’in ardından gelen Trendyol Go, bugün bir ilke imza atıyor. Bu nedenle birçok kişi Trendyol Go mesajlaşma uygulamasının nasıl yapıldığını araştırıyor. Büyüyen Trendyol, Trendyol Express ile birçok şehre hizmet vermektedir. Yeni Trendyol Go’da hizmet verdiği şehir sayısı sınırlı olsa da bunlar; 

 • İstanbul (Beşiktaş, Kadıköy, Küçükçekmece, Pendik, Eyüpsultan)
 • Bursa
 • Ankara
 • İzmir
 • Antalya
 • Kocaeli
 • Eskişehir

Adana yeni açılan ve başvuruları devam eden bir ildir. İlerleyen zamanlarda başka şehirlerde de devreye gireceği kesin. Pek çok ilde hızla yayılmaya devam eden Trendyol Go yakında tüm şehirlerde olacaktır.

 

Trendyol Kurye Çalışma Saatleri

Trendyol Go kuryelerinin çalışma saatleri kazançlarıyla doğru orantılıdır. Bu nedenle kuryelerin mesai saatleri yoktur. Teslimatlar sabah 10:00’da başlar ve gece 24:00’e kadar sürer. Kuryeler istedikleri kadar saat çalışabilirler. Önceden oluşturulacak bir planlama çerçevesinde çalışma sürelerini amirlerine ileten kuryeler, kurye teslimatlarını bu zaman dilimlerinde gerçekleştirebilmektedir.

Kuryelerin belirsiz çalışma programlarına ek olarak, resmi tatiller de yoktur. Saatlik ücretli kuryeler hafta içi ve hafta sonu istedikleri zaman çalışabilirler. Hiç çalışmayan kuryeler günlük belli bir ücret alıyor.Bu ödeme sistemi de mesai dışı günlerde mağdur edilmelerini önlemek için tasarlanmıştır.

 

Trendyol Express Takım Lideri Maaşı

Trendyol Go kurye maaşları ve başvurusu arasında bir önemli nokta da Trendyol Express takım lideri maaşıdır. Trendyol Go çalışanları statülerine göre çok yüksek maaşlar almaktadır. Daha iyi çalışma koşulları ile çalışanlarını memnun edecek Trendyol’da çalışmak ve bayi kadrosuna dâhil olmak istiyorsanız, detaylı geri bildirim ve çalışma koşullarını inceledikten sonra Trendyol Go kurye hizmetine başvurabilirsiniz.

Trendyol Go Takım Lideri, genel satış gücünden sorumlu bir yönetim birimidir. Satış ekibini ve teslim edilecek yükleri denetleyen yönetici genel olarak sipariş ve takipten sorumludur. Biraz tecrübeli ve sistemi bilen kişilerden seçilen ekip liderlerine normal teslimat kuryelerinden daha yüksek maaş ödenir. Aldıkları maaşın yanı sıra seyahat, yemek, SSK gibi birçok hakka sahipler.

Scroll to Top