İletişim

parakazanmafikirleri.com ailesi olarak sizlere yerli ve yabancı bir çok kaynaktan derlediğimiz bilgileri sunmaktayız. Ayrıca yazarlarımız tarafından güncel olarak yeni içerikler oluşturulmaktadır. Aklınıza takılan sorularda veya yazarlık başvurusu için bizimle aşağıda yer alan form üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

  Sosyal Medya Hesapları

  Aşağıda bağlantı adreslerinin yer aldığı sosyal medya hesapları web sitemize aittir. Blog sitemizde yayınlanan tüm içerikler bu hesaplar üzerinden otomatik olarak paylaşılmaktadır. Bu hesaplar üzerinden bizi takip ederek en güncel paylaşımlardan haberdar olabilirsiniz.

  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
  • İnstagram
  • Youtube
  • Linkendin

   

  Mail İletişim Adresi: destek@parakazanmafikirleri.com

  İletişim formunda yaşanan aksaklıklardan dolayı bizimle iletişime geçemediğiniz takdirde yukarıda yer alan mail adresi üzerinden bize yazabilirsiniz. Tüm sorularınız ve isteklerinizle ilgili kısa zaman içerisinde size geri dönüş yapılacaktır.

   

  Önemli Not: Web sitesi üzerinden herhangi bir ürün satışı yapılmamaktadır. Sizden gelen danışmanlık hizmeti maillerini maalesef olumsuz olarak cevaplandırıyoruz. Para Kazanma Fikirleri platformu sadece Google Reklamları üzerinden gelir elde etmektedir. Beklediğiniz hizmetlerle ilgili sadece profesyonellerle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

   

  Misafir Yazarlık

  Blog sitemiz üzerinde misafir yazarlık yaparak kendinize ait içerikleri paylaşabilirsiniz. Bunun için en az 1000 kelimelik bir içerik oluşturmanız gerekiyor. Oluşturduğunuz içerikleri, resim ve link bilgileri ile birlikte aşağıda yer alan mail adresine gönderebilirsiniz. Editör incelemesi ve düzenlemesi sonrasında paylaşım yapılacaktır. Uygunsuz, özgün olmayan ve aşırı link içeren yazılar paylaşılmamaktadır. Hakkımızda

  Önemli Sayfalar ve Linkler

  Hakkımızda

  Gizlilik Politikası ve Çerezler

  admin@parakazanmafikirleri.com 

   

  Scroll to Top