Hakkımızda Biz Kimiz

Hakkımızda

Parakazanmafikirleri.com web sitesi iş fikirleri, finans ve ekonomi alanında siz değerli okurlarımıza bilgi verme amaçlı kurulmuştur .Bir çok blog sitesinin aksine, yüksek trafik ve hit almaktan çok sadık bir okur kitlesine hitap etmekteyiz. Bu doğrultuda oluşturduğumuz içerikler bir çok kaynak ve kitaptan en doğru şekilde size aktarılmaktadır.

Günümüzde internetten bir çok bilgiyi araştırarak kolaylıkla bulabilirsiniz. Ancak bunun yanında en büyük tehlike ise yanlış ve kişisel görüşe dayalı olan bilgilerin fazlalığıdır. Bizler parakazanmafikirleri.com ailesi olarak veri analizine değer vermekteyiz. Veri analizi ile doğru bilgileri bir araya getirip, okurlarımızın kısa zaman içerisinde doğru bilgiye ulaşmasını sağlarız.

 

Biz Kimiz?

Para Kazanma Fikirleri ailesi gönüllü ve düzenli olarak içerik girişi sağlayan editörlerden oluşmaktadır. Amacımız size sadece araştırdığınız konularla ilgili bilgi vermektir. Oluşturulan içeriklerin amacı hiç bir zaman tavsiye vermek değildir. Bu nedenle yaptığınız araştırmalarda tek bir kaynağa bağlı kalmamanız gerekmektedir.

Bilgi sürekli güncellenen ve doğruluğu zamana göre değişen bir kavramdır. İçeriklerimizi sürekli güncel tutmaya çalışmaktayız. Ancak editör ekibimiz gönüllü olduğundan, bazı bilgilerin güncellenmesi açısından zaman sorunu yaşamaktayız. Bu nedenle yazı yayımlanma tarihlerine dikkat etmenizi tavsiye ederiz.

Bu bilgilere istinaden sitemizde yer alan iletişim formu ile bize ulaşabilirsiniz. En geç 24 saat içerisinde editör ekibimiz tarafından sizlere bilgi verilecektir.

 

Amacımız ve Hedefimiz

Son 10 yılda güncel meslekler ve para kazanma fikirleri ile ilgili büyük bir değişim yaşanmıştır. Bu iş fikirleri ile ilgili değişim önce Amerika gibi gelişmiş ülkelerde, ardından Türkiye’de yaşanmaktadır. Bizim amacımız ise sizi bu bilgilerden haber etmektir. İngilizce kaynaklar araştırma yaptığınızda size kolaylıkla aradığınız bilgileri sunabilir. Ancak Türkçe kaynaklar bu konuda yetersiz kalıyor.

Hem editör hem de çeviri ekibimiz en güncel ve en yeni iş fikirlerinden sizleri haberdar etmek için sürekli içerik paylaşmaktadır. Bunun için en saygın ekonomi kaynakları incelenir ve ülkemize uyarlanabilir para kazanma yöntemleri sizlere sunulur.

 

Son Söz

Ev hanımları, ek iş arayanlar, üniversite öğrenciler ya da part time çalışmak isteyenler için en gerçekçi iş fikirlerini sizlerle buluşturduk. Para kazanabileceğiniz bir çok yöntem mevcut. Ancak hala para kazanma konusunda sıkıntı yaşıyorsanız, bir yerde hata yapıyorsunuz demektir. Blog sitemizde yer alan yazılar bu konuda sizlere yardımcı olacaktır.

Hakkımızda Biz Kimiz
Hakkımızda Biz Kimiz

Hep aynı şeyleri yaparak, farklı sonuçlar almaya beklemeyiniz.

Scroll to Top